Časté dotazy

Na této stránce se můžete podívat, jaké nejčastější dotazy mají naši uživatelé. Jistě zde naleznete odpovědi na všechny Vaše otázky. Pokud byste měl(a) dotaz, který tu ještě nebyl zodpovězen, tak nám můžete napsat na email info@onlineambulance.cz.

Jsou služby Online ambulance placené?

Využívání služeb Online ambulance je zcela zdarma. Jedinou podmínkou je registrace do systému Online ambulance. Více informací o možnosti registrace a podmínkách využívání služeb Online Ambulance naleznete zde. 


Proč nemám možnost konzultace s lékařem online?

K tomu, aby mohl náš lékař podat plnohotné doporučení léčby, je nezbytné, aby znal Váš celkový zdravotní stav. Toto je možné pouze, pokud má přístup k Vaší zdravotní dokumentaci. Proto je tato služba dostupná pouze klientům Mojí ambulance, u kterých má lékař možnost nahlédnout do jejich záznamů. Pokud se chcete stát klientem Mojí ambulance a začít využívat službu Online lékaře, tak můžete využít registrační formulář, který naleznete zde.


Co se stane po uplynutí 14-ti denní zkušební verze?

Během 14-ti denní zkušební verze máte možnost plně vyzkoušet všechny služby, které Online ambulance nabízí. Během této doby máte možnost přechodu na plnou verzi. Pokud během této doby nedojde k přechodu na plnou verzi, tak Vám bude přístup zrušen a nebudete tak moci nadále využívat naše služby. Porovnání zkušební a plné verze naleznete zde.


Čím je garantována odbornost diagnostiky a doporučení léčby?

Na vývoji se podíleli a podíleji lékař společnosti Moje Ambulance, kteří jsou zárukou 100% odbornosti.


Jakým způsobem funguje online diagnostika?

Systém online diagnostiky je velice jednoduchý. Vyberete zda jste muž či žena, část těla Vás trápí a následně podle zadaných symptomů bude určeno pravděpodobné onemocnění. Zároveň Vám bude doporučen způsob léčby.


Je možné využívat plné verze Online ambulance, aniž bych se stal klientem Mojí Ambulance?

Toto bohužel možné není, protože služby plné verze Online ambulance jsou navázány na spolupráci s lékaři Mojí Ambulance. Bez tohoto propojení není možné zajistit plnohodnotnou funkci všech služeb.

 

 

Proč
Online Ambulance?

Online ambulance je unikátní internetový portál umožňující přehledným a snadným způsobem určit na základě popsané nabídky symptomů pravděpodobnou příčinu Vašich zdravotních obtíží.