Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

20.11.2017

Bolest pod kolenem

Dobry den, včera na badbintonu jsem rychle pridrepla na levou nohu a od té doby me bolí oblast pod kolenem-hlavne v propnuti a při chuzi-při ohnutí noha bolet přestane. Koupila jsem si ibalginovou mast a stáhla jsem koleno samo držícím obvazem,ovšem žádnou úlevu necítím. Je nutné navštívit lékaře? Děkuji Koliskova

20.11.2017 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Pokud Vás problém výrazně limituje při běžném pohybu, vyhledala bych úrazovou ambulanci.

20.11.2017

zvraceni s bolesti hrudniho kose

Dobry den, chtel bych se Vas zeptat jak postupovat v lecbe. Od vcerejsiho dne mam hodne zalehle dutiny az me z toho boli hlava pri ohybu. Dnes se do toho pridalo zvraceni a bolest hrudniho kosr jak svyrani. Poradite mi? Dekuji Vam.

20.11.2017 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Navštívila bych raději lékaře, může jít o celkové příznaky virového onemocnění, ale bylo by lépe nechat se vyšetřit lékařem.

17.11.2017

dotaz

dobrý den chtěl bych se zeptat mam takovy problem jím normalní stravu po 1-2 dnech jdu na stolici prujem nemam ale pri vyprazdnovaní mam křeč v břichu a trva to asi tak 2 hodiny než to přejde mezitim jdu tak jeste 3 krat na zachod tim bricho furt graduje bolest tak nevim cim to muže byt diky za odpověd

17.11.2017 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Stav jistě není normální, může jít např. o příznaky dráždivého tračníku ale přičinou mohou být i jiné problémy v oblasti trávicího ústrojí. Zkuste zvýšit příjem tekutin, stravy bohaté na vlákninu, zařadit probiotika, stav se může upravit i změnou životozprávy, pokud ne raději navštivte lékaře.

14.11.2017

Bolest břicha v pravé části pupku

Dobrý den, mám dotaz.V neděli mě začala pobolívat pravá strana břicha v okolí pupku,bolest se objevila v tentýž den celkem 2x a to odpoledne a v noci.Šlo o ostrou,hlubokou bolest.Následující den se tak ostrá bolest neprojevila,ale pořád nemám pocit,že je to v pořádku.Je tomu již 2 dny a půl.Netrpím zvracením a slepé střevo mám vyoperováno.Prosím o radu,zda vyhledat lékaře a nechat se vyšetřit.

14.11.2017 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Pokud bolesti přetrvávají lékaře bych raději navštívila, bylo by vhodné vysledovat kdy se objevují potíže nalačno v této objĺasti může dělat dvanáctník , po jídle spíš žlučník či slinivka žluční. Nelze však vyloučit i jiný původ bolesti mohou vystřelovat i od páteře nebo ledvin.

13.11.2017

Bolest jedneho prsniku

Dobry den, asi pul roku me sem- tam boli jenom prave prso pri nahmatani a nema to nic spolocne s menstruaci. Pred rokom mi na tom miste odstranovali znamenku, ktere se zacalo objevovat znovu. Muze to byt neco vazneho, nebo to mam nechat byt.

13.11.2017 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Situaci bych určitě řešila, jednak bolest v mamární poradně, jednak znovu se objevující znaménko s kožním lékařem.