Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

25.09.2018

Genitální problém

Dobrý den, mám velmi zapáchající výtok už druhý den. Čím by to mohlo být? Popřípadně co bych měla udělat? Daniela Doleželová

25.09.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Nejspíš se jedná o zánětlivý problem, můžete vyzkoušet nekterý z výplachů volně dostupných v lékarně jako je Clogin, Rosalgin, pokud se stav nezlepší, vyhledejte lékaře.

25.09.2018

Tetanie

Dobrý den, byl mi nasazen Magnosolv 1x denně na tetanické projevy. EMG mě teprve čeká. Z Magnosolvu mám ale tak 3x denně průjem. Vím, že je průjem při užívání hořčíku normální, ale nečekala jsem tak moc. Nemá to tedy spíš protichůdný účinek? Je možné vyzkoušet jiný přípravek místo Magnosolvu? Taky bych se chtěla zeptat, jestli mezi příznaky tetanie může patřit také bolest na hrudi a občasné dráždění ke kašli. Děkuji.

25.09.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Ano, při Magnosolvu bývá průjem poměrně častý.Zkuste Magne B6 nebo Mg. lactici.Chválený je i přípravek Magnerot, ten je ale vázan ná lékařský předpis. Mezi klasické příznaky latentní tetanie patří pocit nedostatku kyslíku, jako by se člověk nemohl nadechnout brnění v oblasti úst, končetin, vnitřní napětí, mohou být i bolesti na hrudi, bolesti hlavy, či tlak v oblasti žaludku, dráždění na kašel, pocit sucha v ústech.

24.09.2018

fialové rty

Dobrý den, již třetí den mám fialové rty. Co s tím? Děkuji za odpověď

24.09.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Pokud stav doprovází pocit nedostatku dechu, je na místě akutní vyšetření u lékaře.

23.09.2018

Nevolnost z hladu

Dobrý večer, poslední dobou se mi stává, že se mi z ničeho nic udělá nevolno (nezvracím) a pomůže mi, když se najím. Na internetu jsem se dočetla jenom o diabetu, tak bych se chtěla zeptat, jestli je možné, že bych mohla trpět diabetem nebo jestli to může mít i jinou příčinu. Předem děkuji za odpověď

23.09.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Může jít i o jiný hormonální problém, nechejte si vyšetřit krevní parametry.

23.09.2018

bolest zad

dobry den, po velkem jidlu jsem se vystavil kratkodobe ale maximalni zatezi(5min)na cyklotrenazeru pote se mi udelalo nevolno a vyzvracel jsem pulku jidla asi po hodine a pul jsem ale podstoupil cyklotrenazer a max 5min zatez znovu a pote se mi udelalo opet spatne opet jsem zveracel. asi za dalsi dve hodiny me zacali vemi bolet zada a mel jsem horecku a zimnici. po dvou ibuprofenech to vcelju preslo ale dalsi den vecer se to opakovalo asi jako trihodinova epizoda dnes treti den se to vecer zase stalo. mam podezreni ze jsou to ledviny a ne svaly je to mozne mel bych zajit za lekarem?

23.09.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Pokud máte horečku , uvažovala bych v první řadě o infekci. Popis Vašich potíží je nezvyklý, ale nastartovaní problémů po jídle může být způsobeno podrážděním vegetativního nervoového systému. Pokud se potíže opakují, navštivte jistě lékaře.