Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

13.02.2019

Nachlazení.

Dobrý den, chci se informovat o mém zdravotním stavu. Strašně mě bolí v krku a mám ho celý zahleněný, do toho mám velkou rýmu a bolí mě svaly a v poslední řadě mám zalehlý uši, takže nic a nikoho neslyším. V lékárně mi doporučili Tantum Verde pastilky na bolest v krku, a NUROFEN stopgrip na celkovou úlevu. Zatím nechci vyhledat lékaře, protože si myslím,že je to jen nachlazení, ale nejsem doktor a proto, Vám radši píšu. Děkuji.

13.02.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Pokud Vaše potíže trvají déle jak 4 dny lékaře bych navštívila.

12.02.2019

Štítná žláza

Dobrý den, paní doktorko, trpím nespavostí, k tomu se přidává bušení srdce. Navíc mám vpodstatě stále zvýšenou teplotu kolem lehce nad 37 C. V rodině máme anamnézu zvýšené funkce štítné žlázy. Doporučila byste mi absolvovat vyšetření, zda mé potíže nemohou se štítnu žlázou souviset? Děkuji.

12.02.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Vyšetření štítné žlázy je vhodné, pokud se neprokáže zvýšená funce je vhodné další došetření endokrinologické k vyloučení např. feochromocytomu, případně i dalších omemocnění.

12.02.2019

Výpis ze zdravotní dokumentace

Dobrý den, pro pravidelnou lékařskou prohlídku v Škoda Auto, z důvodu zahraniční služební cesty, potřebuji výpis ze zdravotní dokumentace. Jak mám postupovat? J.

12.02.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

OBRAŤTE SE TELEFONICKY ČI MAILEM PŘÍMO NA POBOČKU.

11.02.2019

cervene prsty, zilnata chodidla (klenba)

Dobry den, jiz delsi dobu mam zarudle prsty na nohou, nejvice malicky, avsak tyka se to vs ech. Dale mam v oblasti klenby a u kotniku viditelne (vybarvene) zilky (vypadaji, jako male krecove zily). Nejvice je to viditelne vever po celem dnu. Pokud dam nohy do vysky (napr. kdyz si lehnu na zada a zvednu nohy vzburu), tak behem kratke chvile maji prsty zvela normalni barvu. Nejvice se probarvuji, kdyz jsem bos. Byl jsem s tim u vas jiz dvakrat (cca v prubehu jednoho a pul roku), avsak, vzdy mi bylo receno, ze ro nic neni. Nerad bych vsak neco podcenil, jelikoz takto me nohy drive nevypadaly a zcela v poradku mi to neprijde. Mohu vas pozadat o radu, o co se jedna, idealne co s tim mobu delat? Dekuji

11.02.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Pro klid duše bych si nechala udělat vyšetření lačné glykémie, ev. podstoupila angiologické vyšetření.

11.02.2019

Močový měchýř.

Dobrý den paní doktorko, chtěla bych se zeptat, co můžu použít na můj problém. Měla jsem Urinal a urologický čaj s brusinkami. Teplotu nemám. Pořád mě to nutí na malou,při močení mě bolí podbříško.Když se utřu tak mám trošku růžový papír.Nerada bych chodila k doktorovi, jelikož je hodně viróz, Děkuji Ungrová

11.02.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Pokud máte potíže déle jak 2 dny a nezabrala Vám  Vámi zmiňovaná lečba, lékaře bych vyhledala. Případně můžete ještě zkusit kapky z lichořeřišnice.