Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

19.09.2017

Naražené koleno

Dobrý den, v pátek 19. září jsem se silně vrazil do hrany postele kolenem. Druhý den jsem měl problém se na nohu postavit či ji správně zvednout. Nyní chodím, ale neodkážu na noze dlouho stát, chůze samotná není nejpříjemnější, mírně kulhám, při některých pohybech to bolí. Bolest se však den ode dne snižuje. Mám navštívit lékaře, aby se udělal RT, nebo MR? Děkuji moc.

19.09.2017 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Ano, lékaře bych raději navštívila.

19.09.2017

Očkování proti spalničkám

Dobrý den, v zahraničí jsem podstoupil lékařské vyšetření ze kterého vyplývá, že v těle nemám protilátky spalniček. Přitom jsem byl jako dítě očkován vakcínou MMR a protilátky zarděnek mám v pořádku. Můžu se zeptat, jak je to možné? Pokud je nutné přeočkování, kolik to bude stát? A jak dlouho po očkování proti břišnímu tyfu a hepa A je třeba počkat? Děkuji.

19.09.2017 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Bohužel imunitní systém reaguje různě, proto nemusíte být již proti nákaze odolný, více o nákaze a možnosti očkování naleznete zde https://www.ockovacicentrum.cz/cz/spalnicky, očkovaní lze provést s odstupem cca 1 měsíce.

18.09.2017

Vředy doplnění

Ještě bych k předešlému příspěvku dopsala, že mám v poslední době návaly horka, např. v létě v klimatizované místnosti, já oblečená v tílku a neskutečné návaly horka.. uvažovala jsem i nad vyšetřením štítné žlázy..

18.09.2017 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Ano, to vše je vhodné s lékařem zkonzultovat, objednejte se prosím k vyšetření.

18.09.2017

Vředy

Dobrý den. Už od pátku mám průjem, je mi nevolno (ale normálně jím) a pobolívá mě žaludek. Na vodovitý průjem nepomáhá ani Endiaron. Do toho mě bolí i hlava... průjmy trpím už asi tak rok, vždy se na chvíli "odmlčí" ale spíš ho mám, než nemám.. mám strach z vředů - mohou to být příznaky? Jsem hodně stresově vyytížená, bývám dost unavená. Děkuji

18.09.2017 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Podle popsaných potíží se spíš o vředy nejedná, pokud máte potíže již rok je návštěva lékaře na místě, potíže mohou být funkčního či stresového charakteru, je vhodné však vyloučit spíše zánětlivé onemocnění.

18.09.2017

osetreni

Dobrý den, když jsem zaregistrován na pražský pobočce moje ambulance. Můžu být ošetřen na Plzeňský pobočce? Jsem nemocný a potřebuji ošetřit. Děkuji. Spěváček

18.09.2017 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Ano, kontaktujte prosím pobočku v Plzni, akutní ošetření je možné.