Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

16.06.2019

Zvracení po výkopu suchého záchodu.

Dobrý den, včera jsem na chatě pracoval s výkaly. Ruce jsem si umyl pouze studenou vodou. Dal jsem si večeři, celou noc mě bolelo břicho a bylo mi divně a ráno jsem večeři vyzvracel. Můžu mít nějaký větší problém? Dá se teď dělat něco preventivně? Děkuji za odpověď, Ondřej C.

16.06.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Preventivně nyní už ne, pokud máte přetrvávající travicí obtiže vyhldejte lékaře, vyšetří Vás, případně nasadí vhodnou léčbu.

15.06.2019

Proteinová dieta (keto dieta)

Mám BMI 28,4 (182/94, věk 25) a potřebuji redukci váhy o 11-18 kg. Zvažuji následující proteinovou dietu: https://www.ketodiet.cz/stranky/dietni-plan-medium/ Je potřeba konzultace s lékařem?

15.06.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Pokud se dlouhodobě neléčíte s řádným onemocněním, konzultace není třeba.

13.06.2019

Doporuceni Endokrinologické ambulance

Dobý den, mám od paní doktorky Gabašové žadanku na endokrinologii. Můžete mi prosím zaslat nějaké doporučení na konkrétní endokrinologickou ambulanci. Myslím, že se paní doktorka o nějaké zmiňovala, ale nezaznamenal jsem si to. Předem díky Milan Milička

13.06.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

ObraTťe se prosím přímo na pobočku.

12.06.2019

Bolest bedrových kloubů

Dobrý den, je mi 24 let a už 3 den mě bolí bedra nebo přesněji bedrové klouby, bolí hlavně při chůzi nebo když vstávám ze židle. Není to taková bolest která by se nedala vydržet ale je dost nepříjemná. Ještě nikdy předtím se mi to nestalo. Když třeba vstanu ze židle nemohu normálně chodit a chvíli to trvá než se má chůze stabilizuje. Moc krát děkuji za odpověď.

12.06.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Pokud Vás bolest obtěžuje při běžných činnostech raději navštivte lékaře.

11.06.2019

Uzlina pod bradou

Dobrý den, asi před týdnem jsem si nahmatala tvrdší bulku pod bradou, hádám, že jde od podbradní uzlinu (pod bradou na levé straně). Je pohybliváNebyla ani nijak bolestivá, začala být bolestivá až jsem si ji začala prohmatávat, a čím víc ji prohmatávám, tím víc bolí. Za ten týden se nijak nezvětšila. Zároveň mám už týden opar u levého koutku rtu, a sem tam menší rýmu. Chtěla jsem se zeptat, zda se mám obávat či zajít k lékaři, nebo je to jen zduřelá uzlina kvůli nějakému zánětu...Dekuji za odpověď. M.S.

11.06.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Nechala bych místo v klidu aspoň týden nijak ho nedráždila, pokud po týdnu budete něcohmatat, lékaře bych navštívila, ale je vysoce pravděpodobné, že uzlina je podrážděná, či bolestivá např. vlivem zánětu v okolí a spontálně zmizí.