Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

01.08.2020

Test na COVID

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda-li je možné vystavit žádanku na test na Covid, bez nutnosti platit tento test jako samoplátce. Dva dny mám suchý kašel a slabou rýmu, teplotu ani jiné obtíže nemám. Na konci příštího týdne bych měla jet do zahraničí a proto bych chtěla mít jistotu, že se opravdu jedná pouze o běžné nachlazení. Děkuji za odpověď.

01.08.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, domluvte se s lékařem na pobočce, nejlépe telefonicky, doptá se na vše potřebné a event. Indikuje vyšetření na COVID-19.

30.07.2020

Úraz kolene

Dobrý den, asi před měsícem jsem měl uraz kolene na treningu, kdy mi jej kolega pri padu prosedl směrem dovnitř. V koleni mi ruplo a prudce zabolelo. Nicméně po ledování druhy den už nebylo oteklé a mohl sem s nim normálně chodit bez jakékoliv bolesti ci nepohody. Nicméně občas se mi stane, ze při rotaci koleno prudce zabolí a de facto vypne. Myslíte, že mohlo dojít k nějakému vážnějšímu poškození a je treba navštívit ortopeda, ci to jen potřebuje delší dobu na rekonvalescenci a zpevnění? Děkuji Řezníček

30.07.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, jistě mohlo dojít k poranění postranních vazů, křížových vazů, menisků či jejich kombinaci. Vyšetření ortopedem je v případě nestability na místě.

30.07.2020

erecept na Controloc

Dobrý den, mohl bych Vás poprosit o zaslání ereceptu na Controloc? Děkuji Petr Řezníček email Dozo@seznam.cz, r.c **********

30.07.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, erecept žádejte přímo na pobočce - emailem či telefonicky.

Jen upozorňuji, že zveřejňovat rodné číslo na internetu není rozumné, z tohoto důvodu ho z vašeho dotazu smažu.

29.07.2020

Hnisavá rána

Dobrý den Přítekyně byla cca před měsícem na tetování a začlo ji hodně hnisat. Použili jsme betadine a fucidin ale nic nepomohlo tak bychom prosily o radu nebo řešení. Předem děkuji Klepl.

29.07.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, bez pohledu na hnisající ránu vám jen velmi těžko poradím. Vámi použitá řešení byla správná, nyní asi nezbývá, než navštívit lékaře, který zváží další postup.

28.07.2020

COVID-19

Dobrý den. Během dovolené jsem byl na Ukrajině. Teď se musím otestovat na COVID-19. Může být test proveden na vaší klinice? Kolik stojí tato služba? Je to pojišťovací služba? Pokud vaše klinika není schopna provést test. Řekni mi, kde se to děje v Plzni? Poděkovat.

28.07.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, u nás v ambulanci test možný není, bohužel neznám přesně odběrová milsts v celé ČR, ale předpokládám, stejně jako v jiných městech, odběrové místo při FN Plzeň.