Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

22.04.2020

Vstupní prohlídka

Dobrý den, od kdy bude možné se objednat na vstupní prohlídku?

22.04.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, možné to dle možností pobočky již je, kontaktujte vaši pobočku a domluvte se na postupu.

21.04.2020

Očkování klíšťová meningoencefalitida + preventivní prohlídka

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit, zda byste se mi mohli podívat do karty, zda už nemám propadlé očkování proti klíšťové encefalitidě, a pokud ne, na kdy si mám naplánovat přeočkování. Omlouvám se, nemohu tuto informaci u sebe dohledat. Dále bych se chtěla zeptat na preventivní prohlídku, vzhledem k tomu, že mi je 30 let, tak bych měla mít u své zdravotní pojišťovny (211) plně hrazenou preventivní prohlídku u praktického lékaře a vyšetření glykemie a hladiny cholesterolu v krvi, tak jsem se s Vámi chtěla domluvit, kdy a jak to provést. Děkuji a přeji Vám krásný den S pozdravem Michaela Novosadová

21.04.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, na vaši kartu se nedostanu, musíte kontaktovat vaši pobočku. Preventivní prohlídka není pevně vázaná na věk, ale dělá se každé 2 roky.

21.04.2020

Tepani chveni v oblasti hlavy obliceje

Dobry den, zhruba 14 dni mam divny pocit jakoby tepani, chveni v oblasti hlavy( cast nad uchem ke spanku). Hlava, ani chveni neboli. Vcera jsem mela palcivy pocit v oblasti obliceje na stejne strane. Chtela bych se zeptat, zda muze toto souviset s krcni pateri nebo event. zubem moudrosti. Zub me neboli. Muzete mi doporucit jak mam postupovat ci co si mam zakoupit? Dekuji s pranim hezkeho dne V.

21.04.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, jediná možnost co můžete zakoupit jsou léky proti bolesti ze skupiny NSA - ibuprofen, diclofenac, nalgesin... pokud nebude efekt je vhodné navštívit lékaře a pátrat po příčině. Zuby i krční páteř by se na potížich podilet můžou.

20.04.2020

Bolest paty

Dobrý den, již cca 3 týdny mě trápí bolest v oblasti paty(uraz jsem nemela) . Z vnitřní strany jakoby pod kotníkem na hraně plosky se mi udělala menší boule která bolí a bolest z ní vystřeluje tak že mam problém to ráno rozchodit. Nejhorsi je si treba na 5 min sednout a pak vstat. V praci jsem neustale na nohou v bezpecnostnich botech. Pomalu se bolest zhorsuje a ja uz nevim co s tim,leky na bolest nezabiraji a ledovani je na chvili. Bohužel v teto době nechci moc otravovat doktory,ale nevím jestli mě někde vyšetří bez doporučení. Je vhodné se s timto problemem objednat k obvodnimu lekari? Situaci uz musim resit, bolest neustava. Dekuji.

20.04.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, určitě se objednejte, mohlo by se jednat o patní ostruhu, spolehlivě to potvrdí či vyloučí RTG vyšetření. Lékař Vám předepíše léky, které by mohly potíže alespoň zmírnit, vhodný by byl i klidový režim, přip. pracovní neschopnost.

20.04.2020

Zadost

Dobry den. Rad bych vas pozadal o vypis zdravotni karty pro noveho zamestnavatele. Moc dekuji za info a kladne vyrizeni. S pozdravem Smejkal

20.04.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, musíte požádat na vaší pobočce.