Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

16.04.2019

už mě nic nebolí

Dobrý den, v prosinci mi začaly zalehat obě uši. Při jakémkoli doteku to bolelo,vytékal mi ven jen zelenožlutý hnis v nemalé míře... ale nijak jsem to nelečila a bolest ustoupila,ale hnisu jsem se stále nezbavila. je možné, že se toto onemocnění vyléčí samo od sebe? když mě nic nebolí,nechci chodit k doktorovi. nebo co myslíte? popř jak se mám o takové uši starat? děkuji za odpověď

16.04.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Pokud máte hnisavou sekreci, je to příznak zánětu, ten je vzhledem k době, po které potížemi trpíte již chronický, vyhledala bych ORL ošetření.

14.04.2019

Nevolnost

Dobrý den, včera cca okolo 9 hodiny ranní mi začala ukrutna bolest hlavy, ve spancich a potom se to rozšířilo i přes celé čelo, po několika hodinách co nefungovaly prášky na bolest hlavy jsem zalehla a přišlo ještě zvracení. Hlava mě stále bolí a nevím co dělat. Děkuji za odpověď.

14.04.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Vámi popsané příznaky mohou soviset např. s krční páteří, zvýšeným krevním tlakem, či být příznakem infekce nebo i jiných potíží. Pokud se stav nelepší, vyhledejte lékaře.

13.04.2019

lugoluv roztok

Dobrý den Kdo může předepsat lugolův roztok děkuji

13.04.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Lugolův roztok je užíván především diagnosticky , než léčebně. Využívá se např. v gynekologii, běžně se jako léčivo nepředepisuje. 

07.04.2019

Vypadávání Obočí

Dobrý den, chci Vás poprosit o radu za poslední měsíc som spozorovala o dosť rednuti vlasov a vypadávání Obočí. Stravuji sa rovnako aj kozmetika je stejná. Mam sa objednať k svojmu doktorovi na odber krvi alebo ku kožnému. Děkuji

07.04.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Objednejte se první k praktikovi, provede Vám vyšetření krevního obrazu, odběry na štítnou žlázu, jaterní testy, poté Vám případně napíše doporučení k dermatologovi. Sama můžete vyzkoušet doplněk stravy Biosil H.

06.04.2019

Preventivní Přehlídka

Dobrý den, potřeboval bych vědět kdy jsem byl naposled na preventivní prohlídce a jak je to tedka s očkováním co se týče prevence, jako je tbc a podobně. Děkuji za info. Cverčko

06.04.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Stran nároku na prevenci se prosím obraťte přímo na pobočku. Stran očkovaní se sleduje pouze poviiné očkování na tetanus, které je nutné opakovat v 10-15 letých intervalech. Očkovaní tbc se nyní běžně neprovadí.