Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

05.12.2018

Plati preventivni prohlidka 7/12

Dobry den, v kalendari vidim "Zrušeno - Návštěva lékaře", chtel jsem se tedy zeptat zda-li tato plati nebo ne? Dekuji! S pozdravem, Tomas 

05.12.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Obraťte se prosím přímo na pobočku.

04.12.2018

Caste nocni mury a vycerpanost

Dobry den, chtela jsem se zeptat, zda je doporucene vysetreni na poruchy spanku kvuli nocnim muram. Jiz nekolik mesicu mam neklidne sny i s tim, ze se budim s krikem nebo placem a po cele noci se citim unavene. Nijak jsem to neresila, jelikoz sny jsou proste soucasti spanku, ale kolegyne v praci mi povedela o Spankove poradne. Zajimalo by me tedy, zda by bylo vhodne navstivit tuto poradnu ci jen se snazit nejak zmenit navyky pred spanim aby se predeslo nocnim muram. Predem dekuji za odpoved.

04.12.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Spánková poradna se věnuje potížím s chrápaním či zástavám dechu při spaní. Vaše potíže zkuste řešit bylinkama , jako je meduňka, kozlík líkařský či třezalka ve formě čajů nebo např. preparát Novopassit, pokud se stav neuparaví, je na místě spíš návětěva psychiatra. 

04.12.2018

Brnění rukou

Dobrý den, už nějakou dobu mě trápí noční brnění rukou. Dřiv se mi to stávalo, když jsem si je přeležela, ale teď mě to budí několikrát za noc. Stává se to i přes den, třeba mi začne brnět ruka, když třeba telefonuji. Čím to může být?

04.12.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Potíže mohou být od krční páteře, nebo útlakem nervů v periferii např. sy karpálního tunelu, nedostatkem hořčíku či vitamínu B, zkuste si koupit doplňky stravy s těmito látkami, pokud se stav nezlepší, je vhodné neurologické vyšetření.

03.12.2018

Dotaz

Dobrý den, chystám se objednat do Ambulance. Můžu donést na flash disku fotky mého problému? Objevuje se mi vyrážka (ekzém, kopřivka), která do hodiny mizí. Abych měla jak ukázat problém. Děkuji

03.12.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Přenos dat z flash disku by na pobočce neměl být problém, nemohu však mluvit za konkrétné lékaře, obraťte se proto raději přímo na pobočku.

03.12.2018

Zvýšená hladina kyseliny v moči

Dobrý den, mému tatínkovi lékař oznámil, že má zvýšenou hladinu kyseliny v moči, ale nevysvětlil mu, zda jde o nějaký závažný problém či má podniknout nějaká opatření. Jelikož jsem s Vašimi radami i péčí spokojená, obracím se proto na Vás. Jedná se o závažný problém nebo stačí upravit stravování? Velmi Vám děkuji

03.12.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Nevím jestli jste se vyjádřila úplně přesně, spíš bych myslela, že Váš otec má zvýšenou hladinu kyseliny močové, pokud jeto tento problém, měl by se vyhnout větší konzumaci červeného masa a luštěnin. Zvýšená hladina kyseliny močové může zapříčinit úkládaní jejích krystalků v kloubech , což může způsobit zanětlivé komplikace a jejich bolestivost, dále může vést ke vzniku močových kamenů, důležitý je tedy idostatečný pitný režim.