Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

03.12.2018

bolest krční páteře po ránu

Dobrý den, již to bude cca měsíc, co mívám po ránu bolesti krční páteře - nejedná se ani tolik o ztuhlost, jakl spíš pálivou bolest. Ze začátku byla bolest intenzivní i v noci (rušení spánku). Nyní to bývá spíše jen lehčí intenzity po ránu (snažím se spát na zádech bez polštáře). Pokud bych chtěl navštívit lékaře, mám se rovnou obrátit na specialistu nebo nejprve přes kontrolu u Vás? Můžete mi případně doporučit jiná opatření (popis cviků apod.)? Děkuji za odpověď.

03.12.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Je vhodné navštívit nejprve naši ordinaci, lékař zhodnotí stav a doporučí Vám např. rehabilitace , neurologické, rtg , ortopedické, případně jiné došetření.

03.12.2018

Genetické testy

Dobrý den, v naší rodině se momentálně vyskytly 3 případy rakoviny. Otec mého otce na ni zemřel, jeden z jeho synů taktéž a nyní byla diagnostikována i u mého otce. Chci se zeptat, za jakých podmínek mám nárok na genetické vyšetření předpokladů např. u https://www.ghcgenetics.cz/. Děkuji za odpověď.

03.12.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Musel byste mi konkrétněji specifikovat o jaká nádorová onemocnění šlo, na zákledě informací, které jste mi poskytl Vám nemohu jednoznačně odpovědět.

03.12.2018

AVS přístroje

Narazila jsem na reklamu na AVS přístroje. Reklama je samozřejmě plná superlativů, ale mne by zajímal názor odborníka - mohou být tyto přístroje (které údajně mohou ovlivňovat mozek působením vln, vizuálních projekcí a hudbou) skutečně prospěšné? Především by mne zajímaly možné účinky při léčbě nespavosti. Děkuji za názor.

03.12.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Bohuželnemám s uvedenou technikou žádné osobní ani sprostředkované zkušenosti, je mi líto , ale v tomto směru Vám nejsem schopna objektivně poradit.

30.11.2018

pleť-zánět?

Dobrý večer, už asi třetí měsíc mne trápí podkožní bouličky na pravé tváři a pravé straně brady, občas se vyskytnou jinde (levá dolní čelist). Mají fialový podtón a způsobují bolest při dotyku. Dnes jsem se rozhodla zariskovat a jednu jsem zmáčkla, nejdřív z ní tekl hnis, pak krev. Pak krev i stříkala, což mě docela vyděsilo (dostříkla až na zrcadlo vzdálené cca 40cm). Teď je samozřejmě boule asi 2x větší. Mívám tak 4 zároveň, občas zmizí, ale jedna se se asi rozhodla zůstat mou věrnou vadou na kráse, zmenšuje se, ale je viditelná i po 3 měsících. Tuším, že by bylo nejlepší jít za dermatologem, ale přestěhovala jsem se čerstvě do Prahy a netuším, kde je nějaký kvalitní. Předem děkuji za odpověď. VO

30.11.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Podle popisu se jedná o zánětlivý problém, nicméně opakované mačkání Vám nedoporučuji, riskujete zanesení infekce z vnějši. Navštivte naši pobočku, vhodné léky mužete dostat i u nás.

29.11.2018

Bolest kolene na kole

Dobrý den, bolí mě vnější část kolene při jízdě na kole. Jde o píchání v zevnich částech kolene.

29.11.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Zkuste analgetické mazaní jako je Ibalgin krém Dologit, olfen či podobné, pokud se stav neupraví, navštivte naši pobočku.