Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

19.07.2020

Průjem

Dobrý den, už 6 dní trpím průjmem a lehkou bolestí břišní dutiny. Teplotu nemám, stolice je je vodnatá a má žlutou barvu. Poslední 3 dny beru Endiaron a také jsem zkoušel uhlí, stav se však nelepší. Mám ještě vydžet, nebo už zajít k lékaři?

19.07.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, pokud se stav nelepší, domluvte se na vyšetření lékařem.

19.07.2020

Průjem.

Dobrý den. Od úterý jsem začal trpět průjmem,křeče, bolesti žaludku a střev.stolice řídká, hnědé barvy zapáchající.v pátek jsem začal užívat endiaron+probiaron.sobota ustavajici bolesti žaludku a střev. Stolice řídká zelené barvy bez zápachu.nedele.bolesti ustoupili průjem taky, ale stolice má stále zelenou barvu. Po celou dobu průjmu žádná horečka.strava od pátku suché rohlíky, piškoty, neslazene minerálky a banány.mam dotaz jestli je potřeba navštívit ambulanci, nebo ta zelená barva stolice odezní. Děkuji za odpověď.

19.07.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, kontrola lékařem dle popisu nutná není, stav by se měl upravit, vhodné je zakoupit probiotika a postupný návrat k normalní stravě.

15.07.2020

dotaz

dobrý den udělaly se mi ze spodu chodila nějaké bulky ? mám je asi týden

15.07.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, z popisu se nedá určit o co by se mohlo jednat. Snad bradavice? Kuří oko?

06.07.2020

What should I do?

Hello It seems that I have a furunculus in my ear (boil in the ear canal). I am unsure if I should visit you branch or go somewhere else for advice. Kind regards P.S Cannot speak Czech

06.07.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Hello, you should see your GP, he will examine you and make a decision - he can send you to ORL (ear-nose-throat) or he can treat you.

01.07.2020

recept

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli mi můžete poslat recept. Užívám dle potřeby Magnosolv a Ditiaden. Chci se vyhnout styku s nemocnými lidmi. Děkuji Šponiarová

01.07.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, je mi líto, ale musíte se obrátit na vaší pobočku, ne na online poradnu. Stačí napsat email a pokud již léky u vás psány byly, neměl by to být problém.