Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

22.03.2019

Zátěžový test na diabetes

Dobrý den, minulý týden jsem byl na zátěžovém testu na diabetes. Odebrali mi jednou krev, po půlhodině mě poslali domů (nedávali mi pít cukernatý roztok), výsledky jsou prý u vás. Jak to tedy dopadlo? Děkuji J. Novák

22.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Pokud jste měl vyšetření pouze nalačno, nejsou výsledky kompletní. Bohužel je nemám k dispozici, situaci řešte přímo na pobočce, kde by měli vědět více.

21.03.2019

Bolest v pravem boku ve výšce ledvin

Dobrý den, poslední dva dny mě bolí pravý bok. Nedokážu přesně říct jestli to jde více od zad nebo z vnitřku těla - záleží na poloze v které se nacházím. Kvůli bolesti špatně chodím a nemůžu spát. Bolest nedoprovází žádné dalsí příznaky (horečka, potíže s močením). Zkoušel jsem to vyležet, ale intenzita bolesti už druhý den roste. Co může být příčinou? Má smysl navštívit obvodního lékaře? Děkuji

21.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Pokud je bolest závislá na pohybu je spíše od páteře, může vyzkoušt suché teplo přiložit termofor či teplý ručníky, Ibalgun, pokud se potíže neupraví, návštěva lékaře je na místě.

20.03.2019

bolest

Dobrý den chtel sem se zeptat co to muze byt po moceni mě pali a boli špička penisu

20.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Nejspíš jde o zánětlivý problém, navštivte praktického lékaře, je vhodné vyšetření moče. Lékař pak zváží, zda je vhodná lokální, či celková léčba.

20.03.2019

Bolest jazyka

Dobrý den, přítel má celý jazyk pokrytý bílím povlakem již několik dní si stěžuje že všechno co sní jakoby pálí kromě sladkého,dnes se přes bolest nemůže už ani najíst. Děkuji za odpověď

20.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Může jít o kvasinkovou infekci, případně jiný zánětlivý problém. Je vhodné zvýšit příjem vitaminu B,C , připadně zkuste preparát Imudon na obnovení přirozené mikroflory dutiny ústní, pokud se stav neupraví, navštivte lékaře.

17.03.2019

Bolest zápěstí

Dobrý den. Zhruba před měsíce jsem spadl na lyžích a zřejmě jsem si trochu narazil zápěstí. Nebolí mě to pořád, ale jen při fyzické zátěži, zejména mě bolí, pokud musím zatnout pěst a do něčeho bouchnout. Domníval jsem se, že bolest přejde, ale dosud nepřešla. Poradil/a byste mi, prosím, zda mám ještě vyčkat nebo s tím mám navštívit lékaře. Děkuji!

17.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Naraženina může bolet až 3 měsíce, pokud je hybnost v oblasti zápěstí dobrá, ještě bych vyčkala.