Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

17.03.2019

Menší citlivost malíčků na rukou + občasný tlak na hrudníku

Dobrý den, mám 2 věci, které už zažívám delší dobu (měsíce až roky) a nevím, jestli to mám řešit. První je ta, že občas mám menší citlivost malíčků na rukou. Někdy jedna ruka, někdy obě. Není to brnění, spíše bych to popsal jako nižší citlivost. Druhá věc je občasný tlak/bolest na prsou, často v oblasti srdce, ale občas zase jinde. Je to vždy na pár hodin a pak to zase zmizí. Měl bych si dojít na vyšetření kvůli těmto potížím? Díky moc

17.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Řešila bych zejmína tlaky v oblasti hrudníku, jetřeba vyloučit , zda potíže nejsou od srdce. Navštivte nejprve naši pobočku, lékař zváží, zda je vhodné provest neurologické vyšetření.

14.03.2019

názor

Dobrý den. chci se zeptat mám plicní chlamidii už asi dva roky ,ted mám zase antibiotika , chodím normálně do práce, prý to nevadí, ale dočetla jsem se že je to infekční, jde mi o to ,že máme doma malé děti a nikdo mi na to neupozornil že by to bylo nakažlivé, pořád říkají že to má v sobě plno lidí, no já beru antibiotika tak 4 krát ročně i víckrát , Je to normální, a podle článku je to dost závažné, taky mi zaráží ,že chodím s antibiotikama do práce , beru Doxyhexal po 12 hod.

14.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Záleží v jaké fázi onemocnění je, tomu je také úměrné riziko nákazy. Pokud mají Vaše děti příznaky infekce, jako je kašel, bolesti kloubů, měla byste je nechyt vyšetřit.

14.03.2019

Bolest zad

Dobrý den, celí život trpím bolesti zad možná plotýnky, nevím. Postupem věků je bolest čím dál věčí a střílí mně i do levé nohy a nemohu hodit. V minulosti jsem byl 2.u lékaře a nic mě nenašli. Děkuji za odpověd.

14.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Pokud máte potíže s páteří, je vhodné poradit se s lékařem na dalším postupu, možnosti řešení je spousta, rehabilitace, vyšetření u neurologa, ortopeda, je nutné to posoudit individuálně.

14.03.2019

Očkování proti klíšťové encefalitidě

Dobrý den, Měl bych zájem o očkování proti klíšťové encefalitidě, ale nikde jsem nenašel informace o tomto očkování. Stačí se pouze objednat, nebo se prozatím očkování neprovádí? Děkuji za odpověď a přeji příjemný den, K

14.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Očkování na pobočce je možné, raději se ale předem telefonicky ujistěte, zda má Vaše pobočka vakcínu skladem, pokud by to tak nebylo, je možné naskladnění většinou během  3 dnů.

12.03.2019

očkování proti klíšťové encefalitidě

dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je možné očkování, s mými zdravotními problémy? 

12.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Bohužel nemám přístup k Vašim zdravotním údajům, skonzultujte situaci přímo na pobočce.