Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

21.01.2019

Vyšetření neštovice

Dobrý den, je možné se u vás objednat na vyšetření krve na protilátky proti neštovicím? Nevím jestli jsem v dětství nemoc prodělal. Děkuji.

21.01.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Ano, je to možné, objednejte se k lékaři.

21.01.2019

Bublinky a skvrkanie na hrudniku + palpitace

Dobry den, posledne tyzdne pocitujem nesmierny problem s dušnostou. Navyše sa zvyšuje frekvencia akoby skrvrkania na hrudniku - dost to pripomina pustanie bubliniek do tekutiny. V noci možem ležat len na chrbte, v momente ako sa prevalim na lavy alebo pravy bok, tak zacinam pocitovat skrkanie a palpitacie, akoby sa srdce niecoho dotykalo. Meriam si na hodinkach pulz, v danom priapde mi pulz aj v naprostom klude vzskoci minimalne o 20-30 pulzov vzhuru. Dnes rano som si po tyzdnoch uz skoro pasivneho kuckania uvedomil, ze sa mi tvori hlien svetlo zelenej farby (patrne takz niekolko tyzdnov), nicmene nepocitujem teplotu, len unavu. Viete mi prosim poradit, co by to mohlo byt ? Moc Vam dakujem.

21.01.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Může jít o zánět průdušek, je vhodné vyloučit srdeční potíže, navštivte co nejdíve lékaře.

21.01.2019

Bolest na tváři

Dobrý den. Přes týden pociťuji bolest levé tváře při otevírání úst. Je možné, že je tato bolest způsobena růstem zubu moudrosti v horní části, či se může jednat o nějaký jiný problém?

21.01.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Ano, potíže mohou souviset s růstem zubu, mohly by být i příznakem zánětu dutin, trojklanného nervu nebo čelistního kloubu, méně pravděpodobný je pak problém se slinou žlázou. Pokud máte pochybnosti, navštivte stomatologa, či praktického lékaře.

20.01.2019

formulář pro pojišťovnu

Dobrý den, je možné vyplnit pro pojišťovnu formulář k úrazu na základě dodaných zpráv? Ošetřující chirurg to prý nedělá. Samozřejmě poplatek za vyplnění uhradím. Děkuji

20.01.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Ano, objednejte se prosím předem.

17.01.2019

Mravenčení konečníku

Dobrý den, již několik dní pociťuji jisté mravenčení konečníku. Nejsem si jistý jak to popsat ale podobný pocit jsem většinou míval po vykonávání velké potřeby při průjmu. Nijak to nebolí nebo nesvědí jen to není zrovna příjemné. Myslíte, že to odezní? Jediné co se za poslední dobu změnilo je, že jsem kvůli nachlazení hodně zmírnil pohybové aktivity... a k tomu mám sedavé zaměstnání.

17.01.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Nejpravděpodobnější je podráždění kůže v okolí koneční při změně mikroflory. Zkuste sedací koupele v heřmánku či dubové kůře, probiotika. Pokud se stav nezlepší, vyhledejte lékaře.