Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

09.03.2019

alergie

Dobrý den,trpím alergii na břízy, momentálně začíná ,chtěl bych se zeptat nahmatal jsem si větší jednu podčelistní uzlinu může alergie souvise s tímto nálezem

09.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Spiše ne. Pokud bude uzlina přetrvávat déle jak 14, navštivte raději lékaře.

07.03.2019

Pocit škrcení

Dobrý den, již asi 4tým dnem mě trápí sevřené hrdlo, pocit, jako by mě někdo škrtil nebo taky by se to dalo popsat jako knedlík v krku. Problém s dýcháním nemám ani při polykání není problém jen je mi to dost nepříjemné a musím na to furt myslet. Na štítnou žlázu jsem byla vyšetře před rokem (krev, sono), vše v pořádku. Trpím na tetánii, ale denně beru magnosolv, tak nevím už čím by to mohlo být. Nateklé mandle nemám ani mě v krku nebolí a ani se necítím nemocná. Páteř mě nebolí, jen mám teď celkem hektické období plné stresu, tak doufám, že je to třeba jen z toho. Nicméně by mě zajímal Váš názor. Předem děkuji a přeji hezký den.

07.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Může jít o příznak tetánie, panické poruchy, tím spíše pokud nesledujete otok ani jiné objektivní změny, navštivte raději lékaře a poraďte se o dalších možnostech léčby.

07.03.2019

mollusca

Kožní lékař určil vnučce virové onemocnění mollusca jak to léčit a jak je to přenositelné ?

07.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Je možné řešit kryoterapii či chirurgickou excizí, jedná se o virové onemocnění, které je při kontaktu přenosné.

06.03.2019

výsledky

Dobrý den přeji, byla jsem na glukotestu 15.2.. Již přišly výsledky? Zatím nemám žádné zprávy. Volala jsem i do laboratoře, zda je odeslali. Již by u vás měli být. Prosím o informaci S pozdravem D

06.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Tento dotaz Vám zodpoví na pobočce, k jednotlivým výsledkům nemám přístup.

05.03.2019

Protilátky - očkování

Dobrý den, v rámci preventivní prohlídky jsem si uhradila i vyšetření na protilátky - černý kašel, spalničky. Obdržela jsem sms, že výsledky byly v pořádku, tedy mám i dostatečnou hladinu protilátek a není potřeba přeočkovat? Předem Vám moc děkuji za odpověď. S pozdravem, A.

05.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Obraťte se prosím přímo na pobočku.