Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

02.06.2020

Bolest zubu

Dobrý večer. Mám dotaz jak si pomoci? Zítra jdu k zubaři ale dneska mě chytla šílená bolest zubu, který mi můj zubař opravoval před měsícem, čistil mi kanálky a zadělal mi to jen takovou pastou. Začalo mě to bolet až dnes a šíleně to bolí a je to horší a horší. Dávala jsem si paralen i valetol ale nic mi nepomohlo. Mám zajet na pohotovost? Děkuji

02.06.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, předpokládám, že odpovídat na dotaz je již zbytečné, když jste měla dnes již v plánu zubaře. Pokud nezabírají běžné léky na tlumení bolesti, zubní pohotovost by měla problém vyřešit, ale vždy je lepší navštívit svého zubaře.

02.06.2020

bolest paty leve

dobry den, uz asi tak cca 10dni me boli leva pata! neni to nejaky extrem abych nemohl chodit ale rad bych vedel co stim?

02.06.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, pokud se jedná o neúrazovou bolest, na patě není nic vidět, bývá nejčastější příčinou ostruha patní kosti. Bylo by vhondé doplnit RTG vyšetření, dle výsledku ev. odeslání ad RHB, další postup vám sdělí lékaři dle nálezu.

01.06.2020

8.6. prevence

Dobry den, objednal jsem se na prevenci doklad o zdravotni zpusobilosti na rp. ale neupresnili jsme si cas. Muzete mi prosim jen do zpravy napsat v kolik mam prijit? Dekuji.

01.06.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobry den, cestou online poradny není možné řešit objednávky na jednotlivých pobočkách. Kontaktujte vaší pobočku, bude stačit emailem.

29.05.2020

bolest

Dobrý den, již asi třetí den mě bolí na pravé straně hrudníku, je citlivé na dotek. Bolest vystřeluje až do pravé lopatky. Myslel jsem, že by to mohl být nějaký skřípnutý nerv, ale bohužel je bolest čím dál větší. Mám i trochu rýmu a občas vykašle hleny. Vzhledem k situaci s Covid 19 nevím, jak mám postupovat, zda se mám dostavit do ordinace v Praze Dejvicích... Nevíte, co by to mohlo být? Předem děkuji za odpověď.

29.05.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, domluvte se na pobočce na vyšetření - telefonicky nebo emailem. Příčin může být mnoho - od skříplého nervu, přes blokádu žebra, zánět pohrudnice, pasový opar....  bez klinického vyšetření vám těžko poradím.

28.05.2020

Dotaz

Dobrý den 26.9 2016 mi byla provedena transmetatarzální amputace levé nohy teda půl chodidla. Byla mi vyrobena uhlíková planžeta do boty a potřeboval bych novou. Ale nenavštěvuji žádného odborného lékaře který mi může tuto speciální vložku do boty předepsat. Dle vyjádření protetiky která mi tuto vložku vyrobila mi může předepsat,diabetolog,ortoped,protetický lékař rehabilitační lékař a traumatolog. Nevím si rady jak zařídit abych k tomu lékaři zašel a on by mi poukaz vypsal. Prosím o radu. Při dnešní situaci coronaviru nechci běhat po ordinacích a zjišťovat co a jak. Předem děkuji za Vaši vstřícnost. Kadlečík Jaroslav.

28.05.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, to neporadím, domluvte se s vaším lékařem, najděte v dokumentaci, kdo předepisoval posledně a budete se muset k němu znovu objednat.