Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

04.03.2019

zuby

Dobrý večer,před par dny jse mi pri jidle odlomila pulka zubu jedná se o pětku v pravo nahoře,zajímá mě jestli jse zub bude vyplňovat nebo se bude muset odstranit,případně jak jse nahradí chybějící zub a na kolik to vyjde peněz

04.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Nezlobte se toto je dotaz čistě pro stomatologa, nikoliv pro praktického lékaře.

03.03.2019

Podkožní útvar

Dobrý den, u pravé lopatky se mi pod kůží udělal na omak tvrdý útvar cca 1 cm, nijak nebolí. Chci se zeptat, kde tento problém řešit, jestli na kožním a jestli bych potřebovala žádanku nebo bych se někam mohla objednat přímo. Děkuji za odpověď a přeji hezký den. Radka Hastíková

03.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Nejčastěji jde o tukový nádorek, navšivte naši pobočku, lékař stav zhodnotí a odešle Vás nejspíš k dermatologovi nebo na chirugii.

01.03.2019

leky

Dobry den asi před 14 dny mi pani doktorka předepsala ospomex po dobrani leku se mi ulevilo ale ted se paliva bolest na leve straně krku vratila .Mohla by jste mi je předepsat ještě jednou na sms recept ? Děkuji Dušan Zvak

01.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Musite se obrátit přímo na pobočku pro předpis ATB je většinou nutná navšta ordinace.

01.03.2019

zánět nosohltanu?

Pocit pálení horního patra, sucho v ústech, štípání v nose, při smrkání hleny. jedná se o zánět nosohltanu? jak lze toto léčit? Není teplota, občas dráždění ke kašli, únava.

01.03.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Zkusila bych antihistaminika jako Fenistil,Zodac proti pocitu pálení a kašli, ev. expektorincia na odhlenění ACC long, Ambrobenne. Dostatek tekutin, spíše vlažných, klidový režim.

27.02.2019

Horečka bolest hlavy

Od pondělí mám zvýšenou teplotu a bolest hlavy. Včera teplota stoupla i po podání léků na nynější 39,2 a stále roste. Občas mě projede zimnice a bolí nesnesitelné hlava a za krkem. Bolest hlavy je pulzující a snad už všude. Při pohybu mám závratě,pomuzou případně další léky nebo raději k lékaři. Lékaře mám daleko a myslím že kvůli tomu je zbytečné volat záchranku. Rýmu nemám, v krku mě nebolí. Jen občas zákaslu.

27.02.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Pokud nejste schopen teplotu srazit ani léky ani studenými zábaly, lékaře bych raději navštívila. Může jít o projev běžné virové infekce, ale pokud stav trvá déle jak 4 dny, je vyšetření u lékaře na místě.