Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

09.11.2018

Uzlina

Dobrý den, již třetí den mám bolestivou bulku mezi tváří a uchem a také pod čelistí a na krku. Na dotek to bolí, při otočení hlavy je to také citlivé. Necítím ale žádné příznaky nemoci (bolest v krku nemám, ani ucha). Trochu bolest za ušima a hlavy. Je možné, že mi třeba nafoukalo do ucha a dva dny s léky a v teple to vyřeší? Děkuji

09.11.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Zkuste Ibalgin, obklad se slivovicí pokud se potíže během  2-3 dní nezlepší, navštivte lékaře.

07.11.2018

Krční páteř

Dobrý den, již týden mám problémy s krční páteří. Dle fyzioterapeutky jde o akutní ústřel krční páteře. Bohužel bolest neustupuje. Lze s tímto problémem navštívit rehabilitační středisko po předchozí konzultaci a doporučení praktického lékaře? Případně Vaše doporučení pro minimalizaci bolesti před návštěvou (objednávací dobou) lékaře. Děkuji

07.11.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Při akutních potížích bych Vám doporučila spíše klidový režim, krční límec a teplé suché zábaly, analgetika. Rehabilitace je vhodná spíše s odstupem, kdy povolí akutní bolest.

05.11.2018

Anemie?

Dobrý den, již dva týdny mám silné nevolnosti a pocity na omdlení. Trpím na panickou ataku, ale tentokrát mi to příjde moc silné. Jsem furt unavená, jakoby bez kyslíku, špatně se mi dýchá, ale v noci mám klid. Je to spíš pocit jako by mě někdo škrtil. Tak uvažuji zda to mám jen z úzkosti a nebo by to mohla být cukrovka nebo anémie. Na krvi jsem byla před půl rokem, ale nebyla na lačno. Tak nevím jestli by se to z toho zjistilo. Jsem už z toho nervózní a nechci zase k lékaři. Nedávno mi i strašně bušilo srdce a bylo mi zle, měla jsem tep 130 a zavolala jsem si sanitku. Řekli mi, že ekg a tlak je v pořádku a že mám jen tachykardii z úzkosti. Dali mi kapačku magnezia a ponechali mne doma.

05.11.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Podle popisu bych spíše řekla, že Vaše potíže jsou psychického charakteru, ale i tak bych navšívila lékaře ke kontrole, případné úpravě medikace. 

05.11.2018

Recept

prosim o recept na Algifen Neo sms kod. Dekuji 

05.11.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Obraťte se telefonicky či mailem přímo na pobočku.

04.11.2018

Zvracení,průjem

Dva dny mě trápí úporné zvracení,ke kterému se přidal průjem. Nejsem schopna do sebe cokoliv dostat a to i tekutiny. Piju po malých doušcích zkoušela jsem colu,neslazený čaj,minerálku, prostě snad cokoliv a ihned to letí ven. Mám zvýšenou teplotu, nafouklé břicho a četnost zvracení je stále větší i když se zrovna nenapiju. Co by mi pomohlo a co by to mohlo být? Zajít raději k lékaři?

04.11.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Navštivte raději lékaře, napíše Vám léky proti zvracení, případně zváží nutnost rehydratačních infuzí.