Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

08.04.2020

Nervózní

Dobrý den můžete mě poradit sem neustále nervozny naštvaný prostě za každou maličkost se hádám kryčim na ostatní lidi sem vzteklej a tak že se nemůžu uklidnit a prostě mě štve skoro každá věc která mě se nelíbí musím brát nějaký léky na uklidnění nebo co dělat? Protože to ohrožuje mojí rodinu mám manželku a dceru. A nechci kvůli tomu zůstat sám děkuji.

08.04.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, bylo by vhodné osobně promluvit s praktickým lékařem a zvážit návštěvu odborné psychiatrické ambulance, kde jsou schopni navrhnout ideální léčbu. Důležitá je psychoterapie, ale i farmakoterapie.

06.04.2020

dotaz

Zdravím.Potřebujeme přeočkovat proti klíštové encefalitidě.Můžeme se objednat nebo máme počkat,až se uvolní opatření?

06.04.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, objednat se můžete, domluvíte se přímo na pobočce.

06.04.2020

Vlekla viróza..?

Dobrý den, prosím o radu: Od přibližně 9.3. mě trápí pocit šimrání až mírného pálení v oblasti pravé plíce, k tomu zvýšená teplota, původně jen okolo 37,3, postupně začala stoupat a kolísat až do hodnoty 38°. Nemám rýmu, mám občas chrapot, kašlu málo a nic nevykašlávám (celou dobu). Na Covid-19 jsem byla testovaná s negativním výsledkem (tuto sobotu, 4.4.). Dosud jsem se samoléčila fyzickým klidem, čaji, vitamíny a pod. (bylo telefonicky doporučeno sestrou v Mojí ambulanci Plzeň). Ale přijde mi, že už to celé trvá příliš dlouho. Momentálně se mi teplota pohybuje mezi 36,8 (ráno) a 37,5 (odpoledne). Přiznám se, že mám obavy navštívit lékaře osobně, z důvodu momentální oslabené iimunity a hrozby nakažení se koronavirem (např, v čekárně a pod.). Jak bych měla postupovat dál? A je takhle vleklá viróza běžná? (Nebyla jsem nemocná nekolik let zpátky.) Předem děkuji za reakci, přeju hezký den, K.T.

06.04.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, pokud bylo vyšetření na koronavir negativní, komtaktujte vaši pobočku, návštěvy se obávat nemusíte, objednáváme pacienty tak, aby se v čekárně nepotkávali, nebo zcela minimálně. Neznám přesně zvyklosti vaší pobočky, ale určitě to nějak vymyslíte. Zcela běžná takto dlouhá viroza není.

05.04.2020

diastolický tlak 112

psala jsem rano, a dostala jsem odpoved zmenit davku ja nic na vysoky tlak neberu. vlastne neberu vubec zadne prasky

05.04.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, objednejte se k lékaři, přeměří tlak, rozhodnen o případném nasazení medikace.

05.04.2020

diastolický tlak 109

dobry den v patek jsem zjitila ze muj diastolický tlak je vysoky. nevim jestli jsem v nebezpeci inkfaktu

05.04.2020 | MUDr. Jakub Němec

Odpověď na dotaz

Dobrý den, tom případě je vhodné domluvit kontrolní vyšetření se zvážením úpravy medikace.