Online poradna

Od srpna 2016 je online poradna určena výhradně registrovaným klientům MOJE AMBULANCE. Děkujeme za pochopení.

V online poradně se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá ohledně zdraví, nemocí a léčby.

Online poradna slouží především jako podpora pro online diagnostiku, tzn. že pokud při online diagnostice nedostanete dostatečnou odpověď anebo chcete více konzultovat navržený postup léčby, tak můžete vložit svůj dotaz online poradny, kde Vám naši lékaři rádi odpoví.

Online poradna?

Napište svůj dotaz do online poradny a náš lékař Vám rád odpoví. Chci vyzkoušet online poradnu!

01.01.2019

Preventivní prohlídka

Dobrý den, chci se zeptat, kdy mám termín pravidelné preventivní prohlídky? Děkuji S

01.01.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Obraťte se prosím přímo na pobočku.

01.01.2019

Změna zdravotní pojišťovny a domovské pobočky

Dobrý den, od 1.1.2019 jsem nově pojišťencem Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra, č. 211. Z důvodu stěhování bych také rád změnil domovskou pobočku - nově by se mělo jednat o pobočku "Praha - Pankrác". Rád bych vás požádal o informaci, jak v případě uvedených změn postupovat. Děkuji Vám. S pozdravem 

01.01.2019 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Navštivte prosím pobočku Praha Pankrác, kde s Vámi vyřeší vše potřebné.

30.12.2018

stolice na vode plave

Dobry den Stolice casto plave ve vode.Stolice se nchce ponorit. Cetnost je asi 25 dnu v ramci jednoho mesice kdy stolice plave. Je to probllem traveni tuku ? Je to obvykle ? Dekuji

30.12.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Nejspíš je to dáno složením stravy, větší význam bych tomu nepřikládala.

26.12.2018

Svědivá vyrážka na hýždích pár dní po porodu

Dobrý den, jsem 10 dní po porodu a zhruba před 5 dny se mi objevila svědivá vyrážka na hýždích, která se rozšiřuje na stehna a na vnější stranu kolen. Po minulém porodu jsem měla podobný problém, jen ta vyrážka začínala u kolen, nesvěděla a měla tvar kroužků. Poradili jste mi tehdy, že by se mohlo jednat o kvasinkovou infekci. Z toho usuzuju, že by to teď taky mohl být nějaký druh kvasinky. Zkouším mazat fenistilem a imazolem, ale nevidím zlepšení, omezila jsem ve stravě cukr a mléčné výrobky, dávám si hylak forte, to možná pomohlo víc, myslím, že se to už přestalo rozšiřovat, ale svědí to pořád dost. Vygooglila jsem, že by se snad mohlo jednat o pityriasis versicolor, ale stejně si s tím nevím rady. https://drive.google.com/open?id=1_NR5bRtAaxdhbLe_F_nanIZ69pT7LjNu https://drive.google.com/open?id=1wNzgqNViAIP5pYdCBt4ncU0dlZEu30EH Předem děkuji za odpověď. 

26.12.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Zkuste ještě clotrimazol krém, pokud se stav nezlepší,během  2-3 dní, navštivte raději lékaře.

24.12.2018

Bolest kotníku

Dobrý den, před dvěma roky jsem si způsobila zlomeninu kotníku s úlomkem - operováno a s kotvícím materiálem (přilepeno,žádné šrouby). Kotník je citlivější od té doby - nemůžu třeba běhat, občas to zabolí,ale zvykla jsem si. Co mě ale trápí teď,je poslední dobou náhlá ostrá bodavá bolest v kotníku a okolí. Nejčastěji při chůzi,kdy jdu a při náhlém bodnutí v kotníku se mi noha podlomí. Takhle se to stane několikrát během dne a noha je pak citlivější.

24.12.2018 | MUDr. Hana Březinová

Odpověď na dotaz

Zkuste nohu při zátěži zpevnit ortezou či obinadlem, pokud se stav nezlepší, je vhodné ortopedické vyšetření.